zavřít

Saints Row 2 může slavit

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Britský OXM v premiérové recenzi městské akce nešetří chválou: "Je to zábavnější a nadupanější než GTA IV".

"Je to jako GTA, ale zábavnější a nadupanější," tak zní dost troufalý verdikt britského Oficiálního Xbox Magazínu ve světově první recenzi městské akce Saints Row 2. Ta si vysloužila hodnocení 8/10, ale vzhledem k hypu se možná čekalo i vyšší, zvlášť od magu v žoldu Microsoftu, který jinak rozdává desítky na potkání. Osmičku prý udělil především za velkou míru svobody, povedení vtipy a obecně pokrok oproti jedničce.

Největší výtky přitom OXM směruje k netolik vydařenému multiplayeru, měsíc před vydáním ho ale nemohli mít s kým pořádně otestovat. A řadě drobných chyb - nejde přitom o nic tak nezvyklého, třeba starý známý problém, že auta ve vašem bezprostředním okolí zmizí, jakmile se na chvíli otočíte (i v sérii GTA tento neduh z technických důvodů přetrval několik dílů).

Na otázku, pro koho taková hra vlastně je, OXM odpovídá jasně: "Zabaví zvlášť ty, kterým se líbilo GTA, ale bylo na ně až příliš vážné." Autorům se prý lépe zdařila iluze živého města, které oproti jedničce působí živěji a barvitěji, a plus si hra zasloužila i za vysokou míru přizpůsobení postavy. Jistě potěší i spousta miniher, které prý najdete téměř na každém kroku.


další obrázky najdete v naší galerii

Saints Row 2 u nás vydá CD Projekt v polovině října pro PC, PS3 a X360 (první next-gen konzolová third-party hra v češtině) - více v našem preview a posledních článcích:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Úvodních 9 minut hraní Saints Row 2  [27.7.2008 13:13 - levis]
Proměny postav v Saints Row 2  [6.4.2008 10:10 - levis]
Blbnutí v multiplayeru Saints Row 2  [23.3.2008 16:16 - levis]
zdroj: OXM UK

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.