zavřít

RTS Spellforce hotova, intro, datadisk

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Podzimně-vánoční sezóna je nyní v plném proudu a do situace, kdy moc nestíháme recenzovat (resp.

publikovat) všechny vydané hry přibude brzy jedna velmi nadějná fantasy 3D real-time strategie s RPG prvky. Řeč je samozřejmě o Spellforce: The Order of Dawn, která se honosí fešnou nálepkou, že pochází od Volkera Werticha, který kdysi dávno vymyslel herní princip Settlers. Vývojáři z německé firmy Phenomic totiž včera dokončili anglickou verzi hry, která se na západoevropský trh dostane už příští pátek 28. listopadu pod taktovkou JoWoodu.

Zájemci o Spellforce z řad českých hráčů si musí počkat minimálně do prosince, kdy k nám hru doveze distributor SevenM (předobjednávka z GameShopu, 899 Kč), ale stále jsou na tom lépe než jejich kolegové z USA, kam se dostane až v únoru 2004. Pokud se vám nechce tak dlouho čekat, máte možnost podívat se už dnes na pěkný renderovaný intro filmeček (16 MB, DivX) v délce čtyř minut.

Při té příležitosti se hodí zmínit i skutečnost, že tvůrci Spellforce tento týden oficiálně potvrdili zahájení prací na prvním rozšiřujícím datadisku. Jeho název zatím neznáme, ale v druhém čtvrtletí příštího roku by měl přinést novou singleplayerovou kampaň, další jednotky či předmety a také blíže nespecifikovaný multiplayerový mód.

zdroj: GH

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.