zavřít

Rise and Fall: Civilizations at War hotova

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Real-time strategie Rise and Fall: Civilizations at War je hotova.

zdroj: Archiv

zdroj: Archiv Oznámila to dnes společnost Midway, která tento titul od Stainless Steel Studios, tvůrců Empire Earth, vydává. Do obchodů (amerických) se hra dostane 12. června. V průběhu stejného měsíce ji můžete očekávat také v Evropě, přičemž byste měli také vědět, že náš TISCALI Gameshop na ni přijímá předobjednávky.

Rise and Fall: Civilizations at War, kterou jste si mohli vyzkoušet minulý měsíc v hratelném demu, vás nechá vládnout některé ze čtyř nejmocnějších říší starověku. Konkrétně půjde o Řím, Persii, Egypt a Řecko. Ba co víc, nechá vás v bitevní vřavě stanout přímo v roli některé z osmi velkých postav historie, jakými jsou například Alexander Veliký, Julius Caesar, Kleopatra, ad., pěkně po boku jejich druhů bojovníků. Více vám o této hře prozradí naše preview.

zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.