zavřít

Release-list Cenegy Czech

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na kdy domácí distributor přibližně plánuje BioShock 2, Borderlands či Batman Arkham Asylum?

Domácí distributor Cenega Czech dnes obeslal média se svým aktualizovaným release-listem na první polovinu roku 2009. Odhlédneme-li od místy se vyskytujících "zmetků" (typu "Splinter Cell Conviction bude za dva týdny"), obsahuje pár nových informací o plánovaných lokalizacích nebo malé zpřesnění dosud zamlžených termínů. I když nic z toho jako vždy není na 100% a seznam je nutné brát s jistou rezervou a vědomím, že ho kompiloval člověk, který moc nestíhá, jakýsi obrázek se z toho udělat dá. Vybíráme ty nejzajímavější novinky nebo ne úplně tak známá fakta:

 • Horor z Vietnamu, Shellshock 2: Blood Trials pro PS3/X360 už za pár dnů (údajně 13.2.), krapet dříve než PC verze v angličtině s CZ manuálem (25.2.).
 • Koncem února lokalizovaní vesmírný X3: Terran Conflict (že by...?), FPS NecroVisioN a WW2 RTS Men of War, plus konzolový Guitar Hero World Tour ve verzích Karaoke nebo jen kytara.
 • Druhý díl hardcore strategie Theatre of War s podtitulem Africa 1943 v češtině koncem března, spolu s trilogiemi Prince of Persia & Splinter Cell pro PS2 a snad i nástupcem XIII Century, což by překvapilo.
 • Začátkem dubna Wanted Weapons of Fate od Warner Bros a Dungeon Hero CZ pro PC.
 • Borderlands od Gearboxu z neurčitého 2. čtvrtletí upřesněni na 13. dubna, což by teoreticky mohlo klapnout, když se teď koná veřejný focus testy, ale někdo může namítnout, že to je moc brzy.
 • X-Men Origins Wolverine již 23. dubna a o den později trochu zapomenutý Highlander od Eidosu.
 • Datadisk Civil War pro vesmírnou obchodní simulaci Star Wolves 2 koncem dubna.
 • Pro BioShock 2 plánuje Cenega částečnou lokalizaci a uvádí coby termín (poněkud nereálný) 22. květen 2009, dosud Take 2 zmiňovali nejpozději konec léta 2009.
 • Hodlá přeložit do naší mateřštiny také velmi nadějný Batman Arkham Asylum, který by ale ten konec května nebo nejpozději červen stihnout měl (už se konaly prezentace prý docela dodělané verze).
 • PS2/Wii záležitost Indiana Jones and the Staff of Kings, u jejíhož data se dosud všude uvádělo jen TBA ("bude oznámeno časem"), zde má u sebe 16. červen.
 • Prototype od Activision 18. června bohužel bez lokalizace (oproti situaci, kdy byli Activision pod CD Projektem, se tedy v tomto tolik nezměnilo...).
 • Cenega nebude ani v tomto půlroce překládat žádnou konzolovou hru, z nichž uvede i některé (např. The Wheelman, H.A.W.X., F.E.A.R. 2), jejichž počítačové verze obstarávají jiní domácí vydavatelé.
 • Jako re-edice vydá IL-2 Sturmovik: Kompletní edice, Battlestations Midway, Sid Meiers Pirates, Beowulf a Call of Duty World at War (GOTY).
Na kompletní plán Cenegy Czech se můžete podívat zde (GIF, excelová tabulka pastnutá do mailu tak, jak přišla).
zdroj: PR

jd

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.