zavřít

Red Alert 2 v obchodech

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tato tisková zpráva z Westwoodu oficiálně potvrzuje, že jedna z nejočekávanějších her nejen letošního roku - Red Alert 2 - se konečně dostala do obchodů.

Pravděpodobně tak vypukne další herní mánie a je dost možné, že v prodejnosti překoná původní hru Red Alert (prodáno přes 3 milióny kusů!). Ostatně podle svých slov v to doufá i Mark Skaggs (se kterým máme i exkluzivní interview o hře):

"We are incredibly proud of this game. It is everything we wanted it to be and more. It is fast, fun, easily accessible and full of deep strategy. When we started over a year ago, our goal was to build on what made the first Red Alert so successful, then create the most enjoyable real-time strategy game ever. I hope the fans agree we were successful in achieving what we set out to do."

Více o hře snad ani není třeba dodávat, protože jsme vás o vývoji hry vytrvale informovali. Pokud jste rozhodnuti si hru koupit, máte již nyní možnost, protože JRC již údajně hru prodává i s českým manuálem. Pokud ještě váháte, přečtěte si jedny z prvních recenzí na DailyRadar, GameCenter nebo na CDmag.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.