zavřít

Railroad Tycoon III a ... ?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

ECTS se kvapem blíží (již teď o víkendu), takže ani moc nepřekvapí, že už předem prosakují první informace o tom, co nás na výstavě čeká za novinky.

První dobrou zprávou je, že kromě Railroad Tycoon II Platinum se pracuje i na Railroad Tycoon III, jehož vydání je naplánováno na příští rok. Ještě zajímavěji a hlavně tajemněji pak zní krátká zpráva od Blizzardu, kde informují o tom, že o víkendu představí jejich novou hru. Nikdo mimo firmu asi netuší, co to může být, takže se máme na co těšit. Zvláště při vědomí toho, že Blizzard je známý tím, že vydává jen skvělé hry. Podobných překvapení není na ECTS vyloučeno více.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.