První česká recenze C&C: Renegade
zdroj: Archiv

První česká recenze C&C: Renegade

25. 2. 2002 10:54 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

I přes menší válku s Cenegou ohledně neoficiálních dovozů her (info) byl Bonusweb trochu překvapivě prvním herním webem, který minulý týden získal review-kód Command & Conquer: Renegade.

Command & Conquer: Renegade zdroj: Archiv Ten sice nebyl zrovna nejnovějšího data, neboť ho předtím měly ještě papírové časopisy Level, Score a GameStar, ale ve výsledku z toho nemohlo vzniknout nic jiného, než první česká internetová recenze (92%) této očekávané 3D akce od Westwoodu:

    Systematicky jsem zabíjel nepřátelské oficíry, aby nemohli přivolávat transportní helikoptéry s dalšími krvežíznivými vojáky, a vyhazoval jsem do vzduchu protiletadlové věže, aby se naopak dostalo podpory mé maličkosti. Odvážil jsem se i do „Hand of NOD“, jakožto velkého komplexu, pospojovaného výtahy a chodbami vedoucími do různých částí, jako např. tréninkové prostředí, posilovna, inženýrské centrum, ubytovna, jednací místnost, strojovna, záchody atp. Konečně jsem na vlastní oči zjistil, proč je vlastně tato stavba tak důležitá. Postupem času přišlo na řadu i ničení elektráren a následné deaktivování smrtících obelisků... [více]
První dojmy od ACEho z víkendového hraní plné verze hry nebyly zdaleka tak nadšené. I když mise jsou prý nádherně nadesignované, příšerná je podle slov ACEho umělá inteligence nepřátel, která se dá občas srovnat se Serious Samem. Přesně stejný problém vytýká hře i dnešní recenze na Avaultu, kde se její autor nebál vyslovit, že AI v Renegade je jednou z nejhorších, kterou kdy v počítačových hrách viděl. Tupí nepřátele prý znají jediné dvě reakce na vaši přítomnost: běh a střelbu. Nejen kvůli tomu a žalostnému síťovému kódu nakonec hra získala v recenzi na Avaultu hodnocení jen 60% aneb 3 hvězdičky z pěti.

Command & Conquer: Renegade se začne prodávat v JRC už zítra, článek o testování multiplayerového dema si můžete přečíst zde. zdroj: Archiv

jd

Nejnovější články