zavřít

Prodloužení soutěže o 10x Ghost Master CZ

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Aktuální soutěž s CD Projektem o 10 originálek duchařské strategie Ghost Master v češtině měla původně skončit dnes, ale rozhodli jsme se dát všem, kteří se nestihli zúčastnit, ještě šanci a prodloužili jsme její konání do čtvrtka 17.

července. Pokud tedy máte rádi The Sims, chcete se pořádně bavit a jste alespoň trochu škodolibí, zkuste štěstí tady a odpovězte správně na čtyři lehké otázky. Mimochodem, pokud už Ghost Mastera máte, možná vám přijde vhod návod na polovinu misí ze hry. Vyhlášení výherců naleznete na Tiscali Games začátkem příštího týdne společně se zahájením další soutěže, která bude ve znamení zajímavých cen od Cenegy s tématikou Warcraft III: The Frozen Throne nebo Tomb Raider: Angel of Darkness, které obvykle jinde neseženete.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.