zavřít

Prodloužení soutěže, nejživější fóra, anketa

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Poslední soutěž s Cenegou o 11 originálek měla původně skončit dnes, ale rozhodli jsme se dát všem, kteří se nestihli zúčastnit, ještě šanci a prodloužili jsme její konání do středy 30.dubna.

Pokud vám tedy nedělá potíže zodpovědět několik snadných otázek a rádi byste zdarma získali některou z následujících cen v praktickém DVD obalu, máte šanci zde. Jména šťastných výherců budou uveřejněna přiští pondělí, kdy začne i další soutěž se společnosti Top Distributor o střílečky Postal 2 a Devastation, které se právě dostávají na pulty domácích obchodů.

  1. cena - PC verze špionážní akční hry Metal Gear Solid 2: Substance (recenze)
  2.-6. cena - česká verze detektivní adventury Post Mortem (recenze)
  7.-11. cena - česká verze strategie Platoon (recenze
Nyní se od soutěže přesuneme k dalším dvěma záležitostem, které byste neměli přehlédnout. Za uplynulých 12 měsíců, co máte na Tiscali Games možnost vyjádřit se (bez nutnosti registrace) ke každému novinkovému článku v jeho diskusním fóru, se zde nashromáždily tisíce názorů čtenářů, o čemž si může konkurence nechat jenom zdát. Svůj podíl na takové oblíbenosti fór má i ojedinělý systém zobrazení a přidávání komentářů, s kterým se nikde jinde nesetkáte, protože je šitý přesně na míru potřebám našeho webu a vychází z dlouholetých zkušeností s provozováním zpravodajského serveru.

Problém byl pouze v tom, že když tyto vášnivé debaty u novinek zmizely po deseti dnech z výpisu "Kde to žije?", bylo trochu složité se k nim dopracovat a většinou utichly. To už nyní neplatí, neboť jsme zřídili novou stránku s přehledem stovky nejživějších novinkových diskusních fór všech dob, kde můžete pokračovat ve výměně vašich názorů s ostatními čtenáři. Nejdiskutovanějšími tématy jsou 3D Mark 2003, aprílový vtípek, UT 2003 demo, únik alfaverze DOOM III, NFS: HP 2 demo, Mafia a především vše kolem hardwaru a nekonečných hádek mezi fanATiky a nVidioty :)

V levém sloupci naleznete vedle výčtu největších diskusních fór také novou anketní otázku, na kterou nás navedl Saver ze slovenského Sectoru, abychom pak mohli s tamním hlasováním srovnat dosažené výsledky. Otázka je tentokrát všeříkající: na jakou first-person akci se těšíte nejvíce? Kritériem pro zařazení do možných odpovědí se stal kromě žánru ještě termín vydání v druhé polovině letošního roku nebo později. Na výběr tedy máte v abecedním pořadí Deus Ex 2, DOOM III, Duke Nukem Forever, Jedi Knight III, Kreed, Half-Life 2, Quake IV, STALKER nebo jinou hru. Jsem docela zvědav, jak to celé dopadne a jestli současný hype kolem HL2 (viz naše aktuální preview) překoná i dlouhodobé naděje vkládané do DOOM III...
zdroj: vlastní zpráva

jd

Novinky na CZC.CZ

 • hra GRID (PC)

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  1199 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1699 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1999 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.