zavřít

Připravovaný bonus pro Real War

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nedávno vydaná RTS "Real War" ještě ani nevychladla, když Rival Interactive oznámil, že se chystají během několika dalších týdnů vypustit rozšiřující balíček, který přidá čtyři multiplayerové mapy, drobná vylepšení hry a také možná i nějaké nové jednotky, což by bylo docela prima.

Ke stažení by snad měly být i nějaké "in-game" voice klipy od herce Emeryho, nicméně mne se jeho hlas zdál spíš nepříjemný, tak fakt nevím :)

Shodou okolností jsem hrál Real War zrovna dneska a docela se to nechalo, i když třeba v porovnání s Warzone 2010 nebo State of War jde jen o velice slabý odvar. Hra má sice docela dobrý nápad, tj. možnost ovládat pěšáky, tanky, letectvo a námořní flotilu najednou, podivně však působí účinnost některých zbraní, slabší AI, minimální upgradování units a trošku slabší ovládání myší (naštěstí jdou používat klávesnicové zkratky). Víc se rozepisovat nebudu, protože cca za týden se zde objeví recenze od Ondřeje Malého. Do té doby se můžete podívat na pěknou (natáčenou) intro sekvenci ze hry aneb takhle nějak vypadají současné útoky na Afghánistán - k dispozici pro Real War je i finální demo a první patch.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.