Připravovaný bonus pro Real War
zdroj: tisková zpráva

Připravovaný bonus pro Real War

10. 10. 2001 3:00 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Nedávno vydaná RTS "Real War" ještě ani nevychladla, když Rival Interactive oznámil, že se chystají během několika dalších týdnů vypustit rozšiřující balíček, který přidá čtyři multiplayerové mapy, drobná vylepšení hry a také možná i nějaké nové jednotky, což by bylo docela prima.

Ke stažení by snad měly být i nějaké "in-game" voice klipy od herce Emeryho, nicméně mne se jeho hlas zdál spíš nepříjemný, tak fakt nevím :)

Shodou okolností jsem hrál Real War zrovna dneska a docela se to nechalo, i když třeba v porovnání s Warzone 2010 nebo State of War jde jen o velice slabý odvar. Hra má sice docela dobrý nápad, tj. možnost ovládat pěšáky, tanky, letectvo a námořní flotilu najednou, podivně však působí účinnost některých zbraní, slabší AI, minimální upgradování units a trošku slabší ovládání myší (naštěstí jdou používat klávesnicové zkratky). Víc se rozepisovat nebudu, protože cca za týden se zde objeví recenze od Ondřeje Malého. Do té doby se můžete podívat na pěknou (natáčenou) intro sekvenci ze hry aneb takhle nějak vypadají současné útoky na Afghánistán - k dispozici pro Real War je i finální demo a první patch. Obrázek zdroj: tisková zpráva

korgull

Nejnovější články