zavřít

Premiéra Revolutions, bude Enter the Matrix 2?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zajímavé věci si všimli lidé z jedné fanouškovské stránky Matrixu.

Na webu Shiny Entertainment se totiž objevila nenápadná poznámka (sekce About Us/Our Future), že studio v současné době pilně pracuje na pokračování ke své letos vydané akci Enter the Matrix. Ta sklízela ve světě poměrně rozpačité reakce, od velmi kladných (viz naše recenze) až po dost kritické. Ať už se kloníte ke kterémukoliv názoru, jisté je, že pro svého vydavatele Atari zřejmě EtM propadákem nebyl. Chystá totiž i jeho speciální DVD edici, která by se měla objevit letos na podzim. Více se o plnohodnotném pokračování herního Matrixu dozvíme snad v následujících týdnech.

Co nás však čeká již za pár dní je světová a zároveň i česká premiéra třetího snímku Matrix: Revolutions, která se koná ve středu 5.11. Pokud vás dvojka neodradila a chystáte se zjistit, jak příběh dopadne, můžete se mrknout do filmové sekce našeho portálu, případně si přečíst matrixový speciál, vytvořený u příležitosti předchozího snímku.

zdroj: Bluesnews

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.