zavřít

Premiéra druhé epizody Star Wars se blíží

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Za několik málo hodin bude zahájena slavnostní světová premiéra druhé epizody Hvězdných válek.

Epizoda II: Útok klonů (Attack of the Clones). Svou masivní reklamní kampaní pravděpodobně zasáhla asi každého čtenáře hlavních internetových magazínů a filmové servery se na poslední chvíli předhánějí s nejrozsáhlejšími speciály na toto téma. Asi nejvíce informací včetně popisu her s tématikou Star Wars najdete ve speciálu FilmWebu, dobře ale také poslouží speciály na serverech FilmPub, Objektivně a ten náš ve filmové rubrice Tiscali portálu.

Epizoda 2 už byla díky novinářským projekcím takřka všude recenzována; z domácích webů to byly články opět na FilmPubu, FilmWebu, Tiscali, Objektivně nebo Cinemě od Františka Fuky. FilmPub jinak přinesl rozsáhlé preview a FilmWeb kupříkladu detailní popis celého světa Star Wars. Spoustu dalších informací o Hvězdných válkách a Expanded Universe naleznete na největší fansite filmu u nás - CSWU.

Na speciální půlnoční premiéru Epizody II můžete zajít například do multiplexů Ster Century - Velký Špalíček v Brně a Slovanský dům v Praze. V obou těchto kinech bude probíhat zároveň projekce dabované a titulkované verze a to se začátkem pět minut po půlnoci ze středy na čtvrtek. Půlnoční premiéra se začátkem projekce v 0:01 bude probíhat v kinech CineStaru v Hradci Králové, Ostravě a Českých Budějovicích (thx to Objektivne). Do všech ostatních kin se Star Wars dostanou jako obvykle ve čtvrtek večer, ale valná většina lístků je nyní už vyprodána.

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.