zavřít

Překlad Pro Evolution Soccer 2008

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Neoficiální čeština pro aktuální fotbal existující ve dvou verzích. + DRUHÝ PATCH

Zatímco vlastníci PS3 verze se neustále potýkají s lagujícím multplayerem a Konami si veřejně sypou popel na hlavu za uspěchané vydání, člověk z komunity s přezdívkou Burýsek si pospíšil a vydal dnes na fanstránce FIFACZ.com češtinu do fotbálku Pro Evolution Soccer 2008. Podle doprovodných ukázek je bez diakritiky a existuje ve dvou verzích: buď pro začátečníky (ti co mají originální herní soubor rv_e.img) nebo pro zkušenější uživatele (s upraveným souborem) - download zde nebo lokálně (2,5 MB). Pokud byste v překladu našli nějakou nesrovnalost, tak ji máte poslat i s obrázkem chyby emailem a autor se to do případné další verze pokusí opravit.

Včera se také objevil druhý oficiální patch 1.20 (21 MB), který přidává funkci vyhledávání soupeře s dobrým připojením pro zápas, opravuje síťové nastavení či kompatibilitu s Vistou.

zdroj: FIFACZ.com

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.