zavřít

Představení nové modelky Lary Croft

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Eidos ukázal fotky hrdinné archeoložky, která bude objíždět všechny herní výstavy.

Z britského bulváru obyčejně informace nepřebíráme, ale v případě nového modelu Lary Croft nelze neudělat výjimku. Navíc tím spíš, že předlohou se stala třiadvacetiletá Alison Carrol, dle slov Eidosu žádná modelka nebo celebrita, ale obyčejná recepční z golfového klubu. Ke cti jí budiž to, že je zřejmě talentovanou gymnastkou, protože jednou údajně vystupovala i před anglickým princem Charlesem. Dle svých slov by si to ráda zopakovala.
A co že vlastně Alison bude dělat? Vcelku nic extra: Eidos ji naučí zacházet se zbraněmi a archeologickým náčiním, aby s ním před podzimním vydáním herního Tomb Raider Underworld stihla objet všechny důležité herní výstavy a soukromé předváděčky, kde bude v přiléhavých oblečcích špulit vnady na brýlaté a nemyté herní redaktory, kteří od svých monitorů zpravidla vstávají jen za podobnými účely. Kdepak princ Charles...


fotky Alison Carrol coby modelu Lary Croft

Ale pozor: pokud byste nahodou trpěli pokročilou fázi larofobie a nemohli odolat, Alison vám skrz bulvární tisk vzkazuje, že je zatím pořád nezadaná, protože většina mužů s ní prý neudrží krok. Kysele se chce dodat, že dost možná to bude i kvůli historce, kterou zvesela vypráví na potkání: prý ji v den vyhlášení výsledků talentové soutěže kdosi (zřejmě zákeřná protikandidátka - pozn. aut.) zamknul v bytě, a Alison proto jako pravá Lara musela přeručkovat balkon a přeskočit plot, aby na vteřinu přesně dojela na vyhlášení a zjistila, že právě ona se stane novou Larou. Uff...

K tomu snad netřeba něco dodávat, snad jedině tichou prosbu směrem k Eidosu, aby zase honem najal svůj propuštěný PR tým nebo si hleděl toho, aby podobné děvy radši na veřejnosti nic neříkaly. O tom, že by herní Lara sice byla intelektuálně on par s Indiana Jonesem, nikde výslovně řeč nepadla, ale svěřit téhle holce do ruky starobylý čínský svitek, bál bych se strašidelných následků. Všech těch řečí nakonec nebylo třeba, protože Eidos se dokonale zkompromitoval sám. Do presskitu zaslaném novinářům totiž omylem dal téměř "18+" fotky, které si asi nezasloužila:


další oficiální fotky Alison Carrol coby modelu Lary Croft

Update - navzdory té smyšlené historce, které beztak nikdo nevěřil, a velkohubým prohlášením Eidosu o tom, jak za sebou Alison nemá žádnou kariéru modelky, je to ve skutečnosti všechno lež. Alison je už třetím rokem profesionální modelkou, či lépe řečeno byla, dokud ji fotografové Eidosu (viz výše) doslova "neodhalili".

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Oficiální trailer z Tomb Raider Underworld  [19.7.2008 20:20 - levis]
E3 videa: Wheelman, Race Pro, Tomb Raider Underworld  [18.7.2008 11:11 - levis]
Videa: Tomb Raider Underworld, Wolfenstein, Quantum of Solace  [16.7.2008 11:11 - l]
Tomb Raider Underworld pod vodou  [6.7.2008 15:15 - levis]
Lara natáčí v Tomb Raider Underworld  [22.6.2008 13:13 - levis]
zdroj: The Sun UK

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.