zavřít

Platoon a Asheron's Call 2 jsou gold

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Od minulého pátku se naše sekce demoverzí může pochlubit také jedním demem, které pochází ze hry s témetikou válečného konfliktu ve Vietnamu od Digital Reality - Platoon: The 1st Airborn Cavalry Division.

V noci na dnešek se nechali slyšet vydavatelé titulu, Strategy First a Monte Cristo, že je tato taktická strategická 3D adventura již připravena na vypuštění a do obchodů dorazí někdy okolo 19. listopadu.

Platoon, jak si všichni zvykli hru zkráceně nazývat, popisuje ranné dny konfliktu (v roce 1965), jeho průběh do roku 1968 a rekonstruuje i některé nejtragičtější události Vietnamské války, jako operace "Shiny Bayonet", "Pershing" nebo "Pleiku". Jak jsme vás již v průběhu vývoje hry několikrát informovali, ujmete se role čerstvě naverbovaného "zelenáče" jménem Martin Lionsdale, jehož krátce po jeho svatbě poslali válčit coby příslušníka 1st Airborne Cavalry Division. Na průběh vaší akce bude mít vliv úplně všechno od prostředí, ve kterém se budete nacházet, přes realisticky pojatý terén vietnamského venkova (tráva vyšší než vy sami, rýžová pole, džungle, atd.), počasí (engine podporuje jeho změny - déšť, vítr, mlha...), až po samotnou bojovou situaci. Atmosféru umocní i fantastické visuální efekty.

Na cestu ke svým příznivcům je již připraven i další titul, tentokrát z dílny vývojářského studia Turbine Entertainment. Jde o pokračování známé MMORPG, Asheron's Call 2 Fallen King, jehož vydavatelem je Microsoft Games, který hru označil jako gold. Naprosto jasné je bohužel zatím pouze datum vydání v Severní Americe - 22. listopad, kde se bude AC2 Fallen King prodávat za necelých 50 dolarů a měsíční zápisné bude činit bez pěti centů 13 dolarů. Každý měsíc by přitom mělo docházet k určitým změnám ve hře. Takové nové epizody budou dále rozvíjet příběh, představí nová monstra, úkoly, prostředí, atd.

Ti hráči, kteří do virtuálního světa Asheron's Call zavítají, poznají naprosto jinou verzi světa, než která byla v předchozí hře. Obyvatelé Derethu se rozutekli hluboko do úkrytů a celá země široko daleko se nyní zmítá v chaosu. Tři civilizace - Lidé, Tumerokové a Lugianové - vytvořili navzdory svému dřívějšímu nepřátelství alianci a snaží se pracovat bok po boku tak, aby vymítili zlo, které vykvetlo na troskách ohromné zkázy a napravili tak své původní země.

zdroj: BluesNewsAvault

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.