zavřít

PF 2006

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Víte o tom, že letošní Silvestr trval o vteřinu déle než obvykle? No vážně! Prý za to může přestupná sekunda.

No nic, tím si teď lámat hlavu nebudeme. Důležité je, že jsme si mohli celou jednu vteřinu právě minulého roku 2005 užívat déle, udělat tím za ním skutečně definitivní tlustou čáru a rok 2006 začít s co nejčistším štítem.
My bychom na ten štít chtěli vymalovat velkým písmem "DĚKUJEME!" a vyjádřit tak, jak moc jsme vděční za Vaši přízeň a podporu, kterou jste nám v uplynulém roce projevovali. Pevně doufáme, že nám zůstanete nakloněni i nadále. My se tedy rozhodně budeme snažit nabídnout Vám to nejlepší. Vy si to zasloužíte. A v tuto chvíli už nemluvíme pouze o tom nejlepším z herní branže. Teď Vám přejeme vše nejlepší v celém Vašem životě, soukromém i pracovním. Ať se Vám daří všechno tak, jak jste si vysnili.

Vaše redakce.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.