Pětice her podle W. Disneye v češtině
zdroj: tisková zpráva

Pětice her podle W. Disneye v češtině

25. 11. 2003 12:12 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Nevíte-li si rady s vánočními dárky pro své malé potomky, mladší bratříčky a sestřičky nebo jinak spřízněné dětské duše, nenechte si ujít informaci, že už tento čtvrtek, tedy 27.

listopadu 2003, přichází díky společnosti CD Projekt Czech s.r.o. do našich obchodů pětice her inspirovaná tvorbou Walta Disneye, a to v profesionální české verzi. Jde o následující tituly:

    Toy Story 2 - Užijte si hvězdného velení! Woody byl unesen a je jen na vás, abyste Buzze provedli záchrannou akcí. Otočky, skoky a salta budou běžnou součástí vašeho dobrodružství v téhle svižné a vtipné 3D hře.

    Není král jako král - Zábava. Výzvy. A JÁ. Jestli MĚ chceš zachránit, musíš mi pomoci dostat se zpátky do paláce, porazit Yzmu a najít lektvar, co mi má vrátit moji podobu. Tak už se do toho pusť, nebo strávím zbytek svého býložravého života v lamí kůži!

    Kouzelné závody - Díky této hře můžete na svém PC poprvé vstoupit do pohádkového světa Walta Disneye a zúčastnit se divokých závodů v podání legendárních postaviček Chip a Dale!

    Tygrova výprava - Pú vás potřebuje. Jeho večírek by se zkrátka neobešel bez medu. Vžijte se do role Tygra a skákejte, létejte a pobíhejte po lese a najděte co nejvíce Púovy "nejoblíbenější pochoutky". Naučte tygra novým skokům, které vám umožní prozkoumat nové části mapy.

    Aladin: Nasiřina pomsta - Spojte své síly s Aladinem, Jasmíou a Abuem a porazte zlou čarodějnici Nasiru, která se pokouší zničit legendární město Agrabah. Toto napínavé 3D dobrodružství je až po okraj napěchované pastmi, triky a nebezpečím. Čas je neúprosný takže musíte být rychlí Vaše hrdinství pak bude po zásluhách odměněno.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články