Pátý Close Combat hotov
zdroj: tisková zpráva

Pátý Close Combat hotov

24. 9. 2000 23:34 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Atomic Games dokončili pro SSI pátý díl strategické série Close Combat, který je umístěn do Normandie roku 1944, kdy vypukla invaze spojeneckých sil na francouzské pobřeží ve známe operaci D-Day.

More than a million men took part in the D-Day invasion of Hitler's "Fortress Europe".

The invasion force consisted of 59 U.S., British, and Canadian convoys, guarded by 5 battleships, 23 cruisers, 104 destroyers, and 200 minesweepers. A total of more than 700 warships escorted the armada. The 2,500 landing craft that hauled the men to the beaches were carried or towed by 2,727 support ships. From the air, more than 1,000 transports and towed gliders deposited 20,000 Airborne troops behind enemy lines.

Stejně jako v každém předchozím dílu série, i v Close Combat: Invasion Normandy můžete hrát za obě znepřátelené strany a zkusit trochu pozměnit historii. Součástí hry je scenario editor, s nímž si můžete dle své libosti vytvořit jakoukoliv bitvu během oněch 25 dní, kdy celá invaze probíhala. Více se dozvíte na homepage hry nebo v naší recenzi čtvrtého dílu Close Combat, který nesl podtitul Battle of the Bulge.

jd

Nejnovější články