zavřít

Pátý Close Combat hotov

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Atomic Games dokončili pro SSI pátý díl strategické série Close Combat, který je umístěn do Normandie roku 1944, kdy vypukla invaze spojeneckých sil na francouzské pobřeží ve známe operaci D-Day.

More than a million men took part in the D-Day invasion of Hitler's "Fortress Europe".

zdroj: Archiv

The invasion force consisted of 59 U.S., British, and Canadian convoys, guarded by 5 battleships, 23 cruisers, 104 destroyers, and 200 minesweepers. A total of more than 700 warships escorted the armada. The 2,500 landing craft that hauled the men to the beaches were carried or towed by 2,727 support ships. From the air, more than 1,000 transports and towed gliders deposited 20,000 Airborne troops behind enemy lines.

Stejně jako v každém předchozím dílu série, i v Close Combat: Invasion Normandy můžete hrát za obě znepřátelené strany a zkusit trochu pozměnit historii. Součástí hry je scenario editor, s nímž si můžete dle své libosti vytvořit jakoukoliv bitvu během oněch 25 dní, kdy celá invaze probíhala. Více se dozvíte na homepage hry nebo v naší recenzi čtvrtého dílu Close Combat, který nesl podtitul Battle of the Bulge.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.