zavřít

Patrician II gold

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Strategy First právě oznámili, že jejich real-time obchodní simulace Patrician II je gold a bude k dostání v USA na počátku příštího měsíce.

Patrician II, který kombinuje strategii, dobrodružství a simulaci v jednom celku, Vás přenese do atmosféry námořních obchodů mezi Londýnem a Novgorodem v třínáctém století.

Hra obsahuje dvě rozdílná herní prostředí (město a námořní obchodováni), realistickou simulaci komplexního světa zahrnující produkci, přepravu, obchod a spotřebu, množství herních módů a objektiv, detailní a historicky adaptovanou grafiku (budovy, lodě, města, hradby, obyvatelé...) a konečně také multiplayer přes síť, nebo v tahovém módu až 8 lidi na jednom počítači.
zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.