zavřít

Paradox Entertainment - Diplomacy, Squad Leader

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Paradox Entertainment včera oznámila, že se jí podařilo od Atari získat práva na značky Diplomacy a Squad Leader, což jsou dvě úspěšné strategické hry (stolní a video) od Avalon Hill, jež je vyvíjela pod vedením Wizards of the Coast, pobočky společnosti Hasbro.

zdroj: Archiv

Paradox Entertainment, kterou můžete znát jako tvůrce Europa Universalis, Hearts of Iron, Crusader Kings, Victoria, Two Thrones, a dalších titulů, se proto na základě této smlouvy začne zabývat výrobou nových počítačových her řady Diplomacy a Squad Leader. Více informací o těchto projektech zatím zveřejněny nebyly. Jen to, že se Paradox chystají kvůli zajištění využití maxima potenciálu obou titulů úzce spolupracovat s výše zmíněnými firmami, tedy s Atari i Wizards of the Coast.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.