zavřít

Oznámí id Software jen speciální edice?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Již příští týden by měla být na Quakeconu oznámena nová hra od id Software (předchozí informace zde a zde), což dává průchod všelijakým spekulacím, co z toho vyleze.

Nejčastěji se tipoval již dříve oznámený Doom 3, poslední dobou byl mezi tipy nejvěším kandidátem Quake 4, ale také je dost možné, že id Software oznámí jen speciální edice svých her. Podle nejnovějších indicií by mělo jít o Quake 3 Gold, Collector's Doom a Quake BFG, vše ve verzích pro PC. U id Software sice připustili, že se něco takového skutečně připravuje, ale odmítli potvrdit, zda právě toto je ta tajemná hra. Definitivu tak budeme mít až na konci příštího týdne.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.