zavřít

Outlive gold

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Take 2 Interactive a Continuum Entertainment, což je mimochodem první herní firma pocházející z Brazílie, dnes nepřekvapili s žádným skandálním odhalením ohledně real-time strategie Outlive a potvrdili, že je dokončena a vyjde opravdu ještě tento měsíc.

Už při letmém pohledu může tato hra kdekomu připadat jako laciný plagiát Starcraftu, čemuž ostatně nasvědčovaly i starší trailer nebo screenshoty, ale po bližším ohledání hratelného 3-levelového dema (v plné verzi je map 20) byl ABE hrou celkem unešen a jeho první dojmy z Outlive si u nás budete moci přečíst již brzy:

Outlive není však jen obyčejnou kopií Starcraftu, ale obsahu je mnoho různých vylepšení. Mezi nejlepší z nich bych zařadil možnost hru kdykoliv zapauzovat, velice se hodí například během bitvy, kdy si můžete pěkně v klidu promyslet další kroky. Samozřejmě při pauznutí hry můžete svým jednotkám přidělovat rozkazy, po odpauzování je hned začnou provádět. Mezi další vylepšení patří možnost uzavřít s jedním (nebo i více) nepřítelem mír, samozřejmě to není zadarmo a protivník požaduje za uzavření míru pěknou sumičku kreditů.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.