zavřít

Oficiální Gothic demo až příští týden

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Přesně jak jsem očekával, páteční třistamegové demo RPGčka Gothic se ukázalo být neoficiální verzí určenou pouze pro novináře a proto nás tvůrci hry požádali o jeho odstranění z webu.

Při té příležitosti jsem se zeptal producenta hry z německých Piranha Bytes na důvody k tomuto kroku a status plné verze Gothic v angličtině:

Stále jsme ještě neuzavřeli dohodu s možným distributorem anglické verze hry, který odmítá pokračovat v jednání, dokud se tato verze Gothic dema bude šířit po internetu. Oficiální demo vyjde snad příští týden a anglická plná verze Gothic bude teprve ohlášena vydavatelem.

Tím se stal (ačkoliv to zatím není oficiálně ohlášeno) německý JoWood, který ve svém press-kitu k ECTS počítá s hrou Gothic na čtvrtý kvartál tohoto roku.
zdroj: e-mail

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.