zavřít

Odchod šéfredaktorů BW & Doupěte

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ačkoliv jsme o tom věděli neoficiálně už dříve, trochu kuriózní situace nastala dnes odpoledne, kdy do mého mailboxu dorazily asi s půlhodinovým odstupem dvě zprávy oznamující rezignaci z postu šéfredaktora na dvou konkurenčních serverech.

Tím prvním byl Vreco z BonusWebu, který nebyl odvolán Patrickem Zandlem, jak by si někteří škarohlídi mohli mylně myslet po nedávné kauze s uveřejněním hry o atentátu na World Trade Center, ale rozhodl se po třech letech skončit s workaholikováním na aktualizacích a vylepšování této víceméně kvalitní herní sajty, která se může pochlubit nejpočetnější redakcí. Ta nejdříve v roce 1998 spadala pod Score.cz, poté pod Mobil.cz a nyní patří do rodiny serverů iDnes se všemi plusy i zápory z toho výplývajícími. Vreco zůstáne nadále pracovat v Mobil Media, novým šéfredaktorem BonusWebu se od příštího týdne stane jeho současný zástupce Pavel "Mondy" Mondschein.

Další dnešní událostí z obdobného soudku je odstoupení Ládi Valíka z pozice šéfa serveru Doupě, jeho další působiště bude jen o kousek dál od Computer Pressu v jedné nejmenované brněnské herní firmě, pro kterou už pracují dva externisté Levelu :) V Doupěti roli šéfredaktora převezme dosavadní Valíkův zástupce Jan Kuneš. Oběma kamarádům, kteří jdou za lepším a hlavně méně stresovým povoláním, přeji za sebe i naší redakci hodně úspěchů v další práci. BTW, u nás podobné změny i přes mé dlouhé působení (skoro 4 roky) v této oblasti zatím nechystáme a místo toho přemýšlíme nad novým designem, názvem & pozměněnou úvodní stránkou... :)

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.