zavřít

Očekávaná sci-fi akce Tron 2.0 hotova

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dnes jsme od společnosti CD Projekt obdrželi tiskovou zprávu, ve které se píše, že očekávaná first-person akce inspirovaná známým, 21 let starým sci-fi filmem - Tron 2.0, je již hotova a pomalu i na cestě do obchodů, kam by měla dorazit 26.

srpna. Hra by se měla objevit ve stejnou dobu, nebo jen s malým zpožděním, i u nás a na Slovensku, a to v anglické verzi s českým manuálem za cenu 999,- Kč.

    Je k nevíře, jak daleko svět TRONu za ta dvě desetiletí dospěl, řekl Steven Lisberger, režisér a autor předlohy i scénáře. Je úžasné sledovat, jak se teď v obrovském interaktivním prostředí rodí nová kapitola. TRON 2.0 je skutečně uměleckým dílem.

    Když se v červenci 1982 TRON poprvé objevil na stříbrném plátně, svým specifickým vizuálním zpracováním a novátorskými zvláštními efekty rozjitřil představivost hráčů po celém světě, sdělil nám Bob Picunko, marketingový ředitel Buena Vista Interactive. Naše tříleté úsilí přenést TRON 2.0 na PC je nyní korunováno úspěchem a těšíme se, že tato skvělá first-person hra s vynikající grafikou a závody na kybermotorkách si získá novou generaci hráčů a příznivců.
Vývojem Tron 2.0 se zabývalo vývojářské studio Monolith Productions. Důraz byl přitom kladen jak na příběh, tak samotnou akci, která se odehrává v naší současnosti, tedy zhruba 20 let po událostech popisovaných v původním filmu. Zastanete roli Jeta Bradleyho a jak jistě již víte z našich předchozích zpráv, půjde o syna programátora Alana Bradleyho známého z filmu. Čeká vás boj s jedním z největších nešvarů této doby - korupcí. Ta zatěžuje nejen reálný svět, ale i ten virtuální, takže abyste se s ní mohli poprat, budete muset podstoupit digitalizaci a do virtuálního prostoru vstoupit, osedlat kybernetický motocykl a řítit se světem jedniček a nul, zkoumat různé lokace jako zavirovaný server, firewall, internet hub, anebo si na svém kyber-stroji zazávodit.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.