zavřít

Obsah sobotního pořadu GamePage

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tak jako každou sobotu máte možnost i zítra dopoledne sledovat dvacetiminutový televizní pořad o hrách s názvem GamePage, který začne na obrazovkách prvního programu České televize v pravidelném čase 10:20.

Uvádět ho bude Jindřich Rohlík alias Napoleon a uvidíte mini-preview fantasy real-time strategie Lord of the Rings: Battle for Middle Earth a RPG Kult, dále recenzi hororové akce The Suffering a povídání o verzi Ghost Reconu pro mobilní telefony. Nejzajímavější částí GamePage asi bude reportáž z říjnového Invexu (viz obrázek), resp. finále ČR v Counterstriku, Call of Duty a dalších hrách.

Hostem ve studiu bude tento měsíc Martin Šimůnek, trojnásobný mistr světa a třináctinásobný mistr ČR v trialu, který z her preferuje Need for Speed 2. Snad si upoutávku stihnete přečíst včas, ale kdyby náhodou ne, repríza se vysílá ve středu 14:50 na ČT2.
zdroj: CT

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.