zavřít

Obsah dnešní GamePage

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V dnešním díle GamePage Petra Chlumského uvidíte recenze fantasy strategie/RPG Etherlords II a české pecky UFO: Aftermath, která ale Petra jakožto fanouška staré série zas tak neoslovila.

V reportáži se vrátíme opět na říjnový Invex, kde jsme odchytili a vyzpovídali designéra strategie Korea: Forgotten Conflict, Michaela Lekovskiho. Z her, které byly v Game Hall prezentovány si krátce představíme Halo pro PC, chystanou komiksovou akci XIII, hororový Silent Hill 3 a akčně adventurního Prince of Persia: Sands of Time. Hostem ve studiu bude opět Jirka Sládek, šéfredaktor časopisu GameStar. GamePage začíná v 17:00 na ČT1.

zdroj: PR

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.