Nový konzolový web GamePro
zdroj: tisková zpráva

Nový konzolový web GamePro

23. 7. 2005 18:18 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Dalším přírůstkem do početné rodiny tuzemských herních stránek je server GamePro, spadající pod křídla vydavatelství IDG a fungující za podpory Electronic Arts.

Tento web se však bude věnovat jen a pouze segmentu videoher, neboli herních konzolí. Vedle pravidelného a průběžně aktualizovaného žurnálového zpravodajství se dočkáte obsažných recenzí ze všech v současnosti dostupných platforem, počínaje aktuálními velikány na trhu jako je PS2 a Xbox a konče handheldy Nintendo DS a PSP. K tomu si připočtěte tematické články, představení hardwaru a zajímavých filmů, rozhovory s celebritami nejenom z herního světa a hlavně kritický pohled na herní scénu. Získáte tak obrys projektu, který dělají hráči pro skutečné hráče. Zkuste a ochutnejte nový pohled na věc. Buďte s námi GamePro!

Z recenzí můžeme připomenout starší GameCube hit Resident Evil 4 či báječnou závodní simulaci Forza Motorsport pro Xbox. Z tematických článků se vyplatí hodit oko na ozřejmení pravidel při nakupování her a příslušenství v online obchodech. Dále je tady zhodnocení aktuálního filmového dobrodružství v Batman začíná. Hafo screenshotů a dříve avizované žurnálové zpravodajství, kde stojí v současné chvíli za pozornost info stran PSP verze GTA III či plánovaná rodičovská cenzura her u next-gen systému Xbox 360. Každopádně web se stále ještě vyvíjí, během prázdnin by měly být přidány dosud chybějící funkce a možnosti a zbývá jen doufat, že se vám zejména obsahově bude zamlouvat a stane se pro vás další možnou alternativou k těm stávajícím, jako třeba Playstation.Syspro.cz.

zdroj: GamePro

martin

Nejnovější články