Novinky na českém herním trhu
zdroj: Archiv

Novinky na českém herním trhu

6. 2. 2002 17:00 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Rád se s Vámi podělím o několik oznámení ohledně nových her na českém trhu, které se během posledních pár dnů sešly v mé poštovní schránce:
Bohemia Interactive - nejočekávanější hrou je bezesporu Medal of Honor: Allied Assault, která vyjde už příští pátek 15.2.

Kromě toho se na pulty obchodů dostaly překvapivě rychle nové tituly jako Serious Sam 2, Salt Lake City 2002 a datadisky Black & White: Creature Isle nebo Tropico: Paradise Island.

TOP Distributor - zatímco Rally Championship Xtreme se kvůli chybě na masterdisku zdrží, od tohoto týdne se alespoň začne prodávat v síti JRC česká verze Codename: Outbreak. Vedle toho tato ostravská firma připravuje distribuci Tennis Master Series, Kingdom Under Fire Gold (oboje s českými titulky) a pak kompletně lokalizovanou real-time strategii Hooligans: Storm over Europe, jejíž recenzi přineseme v pátek. Všechny uvedené hry budou v ceně 599 Kč pro koncového zákazníka, což je nejlevnější cena, za kterou u nás můžete pořídit novou hru původem ze zahraniční.

CD Projekt - díky rychlé práci lokalizačního týmu se česká mutace historické strategie Europa Universalis II začne prodávat např. v síti nového distributora AT Computers už od 13.února a krátce poté ji budou následovat Polda 4 a Rayman M. K dalším chystaným hrám od tohoto ambiciózního dovozce patří Wiggles, futuristické závody Bumper Wars, third-person akce Darkened Skye, fantasy strategie Disciples II: Dark Prophecy a Heroes of Might & Magic IV, vláčkový simulátor Trainz (doufejme, že v americké verzi se Service Packem), ekonomická strategie Rails Across America a tankový simulátor Steal Beasts. Nejdůležitější ovšem je, že všechny uváděné tituly vyjdou v české verzi a za nízkou cenu, která by neměla přesáhnout tisícovku.

Nejnovější články