zavřít

Nová hra od Blizzardu?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na Starcraft 2 si ale ještě budeme muset počkat, protože lidé, kteří by na něm dělali, nyní pilně dokončují Warcraft 3, jak aspoň říká dopis od Blizzardu, který se objevil na serveru Planetdiablo.

Zatím neznámou novou hru firma ukáže poprvé na letošním ECTS v září. Shacknews poznamenává, že se delší dobu spekuluje o 3D akci (po přestupu Johna Cashe z id Software do Blizzardu), dopis Blizzardu na druhou stranu říká, že "fámy, které kolují po internetu, jsou úplně vedle". Takže první informace o novém projektu Blizzardu zřejmě přineseme až v září...

Ondřej

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.