zavřít

Nová anketa, nejživější diskuse a BF1942 logo

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dnešní bouřlivá debata na téma Mafie, konkrétně o chybách ve hře a podivně dohodlé exkluzivitě na recenzi české verze, nás přiměla k několika dlouho odkládaným krokům.

Jednak to je nová anketní otázka umístěná pod levým menu na všech stránkách, která tentokrát zní velmi jednoduše: Jak se vám Mafia líbí? Odpovědí je na výběr pět a snad si každý vybere tu svou. V minulé anketě, kde jsme se vás dotazovali, jak moc rozumíte svému počítači, bezkonkurenčně vyhráli zkušení borci přes hardware, kteří si nový počítač vždy postaví sami (64%). Po dlouhé pauze je následovali ti, kteří si sestavu nadiktují prodejci (28%) a ostatní hlasy už ani nestojí za řeč.

Vylepšením, které zamezí tomu, aby ty hodnotné novinkové diskuse s mnoha příspěvky zmizely po pár dnech z hlavní stránky, je vytvoření tabulky v levém sloupci s názvem "Kde to žije" (thx to Sensei_CZ za programování). V ní vždy najdete výpis těch nejživějších diskusí za poslední dva týdny, takže už nemusíte složitě hledat příslušnou novinku přes search nebo archiv news, pokud si chcete přečíst nějakou hodně rozvětvenou debatu. Zajímavé na tom je mimojiné to, že ze sedmi aktuálních článků s nejvíce komentáři jich čtyři náleží k Mafii :)

No a nakonec bych zde rád upozornil na podle mě perfektní nové logo s tématikou Battlefield 1942, které vám bude zpříjemňovat čtení Tiscali Games z levého horního rohu a vytvořil ho tentokrát Mickey Mouse. Jak se vám zamlouvá?

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.