zavřít

Nová anketa - kupujte originální hry?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na tomto místě jsme se Vás před týdnem ptali, jak často náš server (nyní po rebrandingu nazvaný Tiscali Games, nikoliv už WOL Games ;) navštěvujete.

Někdo by mohl namítnout, že jsme odpověď mohli získat po nahlédnutí do statistik, což je sice pravda, ale bylo by to kvůli různým proxy, transparentním cache či vypnutým cookies nepřesné. Výsledky ankety jsou pro nás potěšující - valná většina respondentů k nám zabrousí hned několikrát za den (1x denně - 32%, víckrát denně - 52%) a občasní návštěvnící jsou v menšině (1x týdně - 7%, 3x týdně - 9%).
Na tomto místě je proto vhodné připomenout, že ačkoliv nás váš zájem s rostoucí návštěvností (nyní cca 3-4 tisíce UIP denně) velmi těší a aktualizace probíhá průběžně po celý den, jsme jen lidé, je nás málo (já na plný úvazek a Leon & Korgull externě) a někdy taky musíme odpočívat nebo se věnovat něčemu jinému (přítelkyně, spánek, nákupy atd ;) Z toho důvodu je obvykle o víkendu aktualizací o něco méně. Věřím, že každý normální člověk tuto skutečnost pochopí a nebude posílat naštvané maily typu "horšíte se" když zrovna nemáme svůj den a není tolik updatů. Zároveň bych rád zmínil náš news-letter, což je e-mail s přehledem všech aktualizací na serveru. Ten chodí pravidelně každý den před půlnocí, přihlásit se do něj zde.

Ale teď už konečně k nové anketě, kde děláme takový malý čtenářský výzkum s otázkou, kolik originálních her jste si letos koupili (nebo ještě koupíte během listopadu a prosince). Možnosti odpovědí vidíte sami vlevo pod hlavním menu, jsem zvědav na stav hlasování za týden...

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.