zavřít

Nová anketa - jak často hrajete online?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Možná jste už sami zaregistrovali, že od včerejška máte možnost hlasovat v nové anketě.

Tentokrát se vás ptáme, jak často paříte hry jako třeba Counter-Strike, Quake 3 Arena nebo Unreal Tournament přes internet s živými protihráči, neboť do budoucna uvažujeme o možném rozjetí takových herních serverů i u nás v Tiscali. Z možných odpovědí si vybere určitě každý, já se bohužel řadím do té předposlední kategorie :)

    Jak často paříte hry přes internet?

  • Každý den

  • Párkrát týdně

  • Jen občas

  • Často, ale jen MMORPG

  • Nemám na to linku

  • Nemám na to čas

  • Nebaví mě to

Tabulka s anketou se nyní nachází i u všech článků (nejen na hlavní stránce), takže při současné návštěvnosti necelých 5000 UIP denně očekáváme více hlasů než obvyklých pár stovek :) Samozřejmě nemůžu zapomenout ani na vyhlášení výsledků ankety předchozí, v níž jste mohli během dvou týdnů vyjádřit svůj vztah k Xboxu a herním konzolím jako takovým. Vaše hlasování mě celkem překvapilo - očekával jsem, že se Xbox dočká trochu příznivějšího skóre, tady jsou celkové výsledky:


Tyto jednoznačná čísla pro nás znamenají, že se až na výjimky (největší pecky typu Halo) Xboxu a dalším konzolím nové generace nebudeme v novinkách tolik věnovat a aktualizovat přislušnou sekci Xbox screenshotů jen občas. Až u nás bude nové konzole od Microsoftu oficiálně v prodeji (září 2002), může se vše změnit, ale osobně nepředpokládám, že se situace nějak výrazně změní kvůli ceně Xboxu, která se u nás rovná asi jednomu průměrnému měsíčnímu platu. Zatím tedy nejen v novinkách zůstaneme u starých dobrých her pro PC, které valnou většinu čtenářů zajímají asi nejvíce.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.