zavřít

NOLF vs. Half-Life

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pokud jste četli recenzi na hru No One Lives Forever (NOLF), tak si možná pamatuje na konečný verdikt, a sice, že NOLF je nejlepší singleplayer akční hra od dob Half-Life.

Na Checkout se pokusili obě hry porovnat a rozhodnout, která je lepší (nemyslíte, že se porovnává neporovnatelné?). Hodnotili obě hry v několika směrech - příběh, zbraně, hratelnost, multiplayer (nebrali v úvahu přídavné módy) atd. Obě hry se vcelku střídali jako vítězové jednotlivých okruhů, ale celkově se nakonec autoři článku přiklonili ke hře No One Lives Forever. Tak tedy - král je mrtev, ať žije král.

leon

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.