NOLF 2: Contract Jack hotova, MP demo
zdroj: tisková zpráva

NOLF 2: Contract Jack hotova, MP demo

1. 11. 2003 11:11 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Vivendi Universal vydala poněkud zvláštní tiskovou zprávu, kterou dává na vědomí, že je střílečka No One Lives Forever 2: Contract Jack již hotova a v obchodech by měla být k dostání od 11.

Contract J.A.C.K. zdroj: tisková zpráva listopadu. V této zprávě vybízí Dmitrij Volkov z velitelství H.A.R.M. Johna Jacka, nájemného zabijáka, k akci v dlouho připravované misi, která nyní dosáhla statusu Gold. Mise má začít ve čtvrtek 11. listopadu, přičemž nové tréninkové mise začnou už ve čtvrtek 6. listopadu. - Znamená to snad, že se příští čtvrtek můžeme těšit na single-playerové demo hry? Protože multiplayerové je už venku...

Na FilePlanet je už totiž po nějaký čas k dispozici, ale dostat se k němu mohli pouze registrovaní, ovšem nyní si jej budete moci stáhnout i vy všichni ostatní a rovnou od nás. Demoverze o velikosti 101 MB obsahuje 2 levely hratelné v módech Deathmatch, Team Deathmatch a Demolition. Stahovat můžete i z 3D Gamers, Computer Games Online a Worthplaying. S registrací pak ještě i z FilePlanet a FileShack.

zdroj: BluesNews

korgull

Nejnovější články