zavřít

NOLF 2: Contract Jack hotova, MP demo

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vivendi Universal vydala poněkud zvláštní tiskovou zprávu, kterou dává na vědomí, že je střílečka No One Lives Forever 2: Contract Jack již hotova a v obchodech by měla být k dostání od 11.

listopadu. V této zprávě vybízí Dmitrij Volkov z velitelství H.A.R.M. Johna Jacka, nájemného zabijáka, k akci v dlouho připravované misi, která nyní dosáhla statusu Gold. Mise má začít ve čtvrtek 11. listopadu, přičemž nové tréninkové mise začnou už ve čtvrtek 6. listopadu. - Znamená to snad, že se příští čtvrtek můžeme těšit na single-playerové demo hry? Protože multiplayerové je už venku...

Na FilePlanet je už totiž po nějaký čas k dispozici, ale dostat se k němu mohli pouze registrovaní, ovšem nyní si jej budete moci stáhnout i vy všichni ostatní a rovnou od nás. Demoverze o velikosti 101 MB obsahuje 2 levely hratelné v módech Deathmatch, Team Deathmatch a Demolition. Stahovat můžete i z 3D Gamers, Computer Games Online a Worthplaying. S registrací pak ještě i z FilePlanet a FileShack.

zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.