zavřít

Nokia N-Gage a hry pro rok 2004

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Finská Nokia dnes oznámila nové herní tituly, které chystá uvést pro svůj hybridní přístroj N-Gage v roce 2004.

Jsou to tituly různých žánrů - strategie, akce, sportovní i závodní hry. Podrobnosti o jednotlivých projektech nebyly zveřejněny, k dispozici byly dány pouze názvy. Zde jsou: Ashen, Operation Shadow, Requiem of Hell, Sega Rally Championship, Tom Clancy's Ghost Recon: Jungle Storm, Worms a WWE. Mnohé z těchto titulů si budete moci zahrát s několika přáteli přes bezdrátovou technologii Bluetooth nebo přes připojení ke službě N-Gage Arena. Na první dvě jmenované hry, tedy Ashen a Operation Shadow, má n-Gage exkluzivitu. Obě tyto hry mají multiplayer využívající jak Bluetooth, tak N-Gage Arena.
V současné době přichází na N-Gage již dříve oznámené hry, jako FIFA 2004, Moto GP, NCAA 2004, Rayman 3, Red Faction, Virtua Tennis a Tom Clancy's Splinter Cell: Team Stealth Action. Všechny tyto tituly dají hráčům možnost okusit je ve zcela novém pojetí a užít si je také s dalšími nadšenci v reálném čase přes Bluetooth. Splinter Cell: Team Stealth Action se v této verzi bude moci pochlubit navíc ještě kooperativním módem. Hned začátkem příštího roku můžete očekávat v obchodech ještě Marcel Desailly Pro Soccer a Tiger Woods PGA TOUR 2004.

zdroj: Yahoo

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.