zavřít

Neverwinter Nights jsou na cestě do obchodů

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dlouho očekávaný den je zde - Neverwinter Nights je gold.

Všemi milovníky RPG očekávaná epická hra založená na třetích pravidlech D&D (vydaných společností Wizards of the Coast, Inc.) je již na cestě do lisovny a první její kousky by se v obchodech měly objevit ještě před koncem tohoto měsíce.

Neverwinter Nights je dílem BioWare Corp., tvůrců věhlasné série Baldur's Gate a je postavena na jejich vlastním plně 3D Aurora enginu. BioWare Corp. se se svým dílkem piplala pět let a už zanedlouho budete moci okusit, co pro Vás připravila. Oficiálně by mělo jít o 60-100 hodinovou zábavu v single-player kampani, která je taktéž hratelná v multiplayer módu. Máte-li zájem dozvědět se o tomto titulu více, navštivte náš archiv a také galerii plnou screenshotů nebo oficiální stránky hry.

zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.