zavřít

Nejprodávanější hry v USA

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Možná i vám se bude zdát pohled na tabulku prvních deseti nejprodávanějších her v USA zajímavý, a tak vám ji dnes přinášíme.

Jde o statistiku prodeje za týden končící 7. zářím, kterou provádí společnost NPDTechworld a zde jsou její výsledky:

Jak si můžete všimnout, první příčku si zabral bezkonkurenční simulátor, resp. jeho zatím poslední datadisk The Sims: Vacation od EA. Druhé místo si přivlastnila skvělá 3D RPG strategie od Vivendi Universal - Warcraft III: Reign of Chaos, jejíž česká verze je v prodeji už od 4.7.2002. Těsně za ní se drží originální hra The Sims. Čtvrtá příčka patří RPG Icewind Dale 2, kterou budete moci díky CD Projektu taktéž získat v české verzi. Páté místo si přivlastnila (pro naše poměry asi naprosto nepochopitelně) hra s názvem Backyard Baseball 2003 a za ní, na šestém stupínku, se pomalu ale jistě snaží útočit na přední příčky naše slavná Mafia od Gathering the Developers. Šťastnou sedmičku získala 3D strategie Medieval: Total War. To by bylo, aby se v první desítce neobjevila také klasika RollerCoaster Tycoon. Samozřejmě, že zde nechybí a tentokrát jí patří osmé místo. Devátý schůdeček obsadila americká fotbalová liga Madden NFL 2003, jejíž demoverzi jsme vám nabídli na začátku září. A konečně poslední z desítky je střílečka Medal Of Honor: Allied Assault vypuštěná do hráčského světa už někdy v lednu tohoto roku.
zdroj: HomeLAN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.