zavřít

Nejprodávanější hry v ČR za měsíc listopad

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Do redakce nám dorazil žebříček prodejnosti našeho zatím největšího distributora,...

Do redakce nám dorazil žebříček prodejnosti našeho zatím největšího distributora, společnosti Cenega. Tabulka shrnuje prodeje PC her za celý uplynulý měsíc a patrně nikoho příliš nepřekvapí ani první místo, obsazené českou edicí Hidden & Dangerous 2. Hry jako Vietcong, Mafia nebo Warcraft III jsou už tradičně prodejnostními stálicemi, ale do nejlepší desítky se tentokrát dostaly též tituly Báječné dobrodružství a Kelvin a Spidi, které za sebou nechaly třeba Koreu nebo NHL 2004.

Česká republika (Cenega, listopad 2003)
1. Hidden & Dangerous 2
2. Commandos 3
3. Max Payne 2
4. Warcraft III
5. Vietcong
6. Call of Duty
7. Mafia
8. Báječné dobrodružství
9. UFO: Aftermath
10. Kelvin a Spidi
11. Warcraft III: Frozen Throne
12. Korea: Forgotten Conflict
13. Tomb Raider 4 G4U
14. NHL 2004

Protože Cenega u nás distribuuje i hry pro zatím ne zrovna úspěšnou konzoli Nokia N-Gage, možná vás bude zajímat, jaké tituly jdou nejvíce na odbyt v této kategorii. Nejlépe se prý prodává Tomb Raider, následuje Moto GP, MLB Baseball a Sonic N. Kolik se však za listopad daných her prodalo, můžeme jako již tradičně jen odhadovat, a to jak u titulů pro N-Gage, tak i u PC her.
zdroj: PR

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.