zavřít

Nejprodávanější hry v ČR

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

JRC uveřejnilo TOP 10 nejprodávanějších her v ČR za červenec, v němž se žádné překvapení nekoná, neboť s velkým náskokem zvítězilo Diablo II.

Je jisté, že Blizzard začal pracovat na datadisku, který by podle nepotvrzených informací na PlanetDiablo měl obsahovat dvě nové postavy (Assassin a Druid), pátý Act, hafo nových předmětů a další věci. Pro zpřístupnění datadisku bude muset údajně hráč dokončit původní hru, nicméně na oficiální ohlášení si počkáme minimálně do zářijové výstavy ECTS.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.