zavřít

Nejprodávanější hry u nás a ve světě

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na stránkách JRC se objevil žebříček nejprodávanějších her v ČR za letošní září a...

Na stránkách JRC se objevil žebříček nejprodávanějších her v ČR za letošní září a současně s tím se objevil TOP 10 nejúspěšnějších her v USA. Asi nikoho nepřekvapí, že v obou zcela jasně dominoval Flashpoint:

Česká republika:
1. Operace Flashpoint
2. Lego Land
3. Lego Stunt Creator
4. The Longest Journey
5. Diablo II: Lord of Destruction
6. Roland Garros Tennis 2001
7. Persian Wars
8. Lego Racers
9. Arcanum
10. Arthur's Knights 2
USA:
1. Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor
2. The Sims
3. Diablo II: Lord of Destruction
4. Operation Flashpoint
5. Red Faction
6. Rollercoaster Tycoon
7. The Sims: House Party
8. NHL 2002
9. Madden 2002
10. The Sims: Livin' Large


Zajímavé jinak je, že kromě datadisku k Diablu 2 a hry Arcanum již v české TOP 10 nejsou žádné novější hry, ale to se jistě brzy změní s příchodem NHL 2002. Za pozornost stojí také stojí hned tři místa Lego her, které patrně těžily z nějaké speciální akce, a umístění adventury The Longest Journey, která konečně vyšla v češtině.

leon&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.