zavřít

Nejprodávanější hry roku 2003 v USA

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost NPD vydala žebříček nejprodávanějších her v Americe za rok 2003. Obecně...

Společnost NPD vydala žebříček nejprodávanějších her v Americe za rok 2003. Obecně zaznamenal vloni herní průmysl (jak PC, tak konzole) mírné zpomalení, i když celkové příjmy z prodeje PC her v USA opět přesáhly hranici jedné miliardy dolarů. Tato zpráva sice odporuje té, která vyšla o pár dní dříve (5% nárůst prodeje oproti roku 2002), nicméně nám může být alespoň jasné, že je třeba brát všechny podobné informace s rezervou. Pokud vás zajímá, které tituly šly za velkou louží nejvíc na odbyt, podívejte se na následující žebříček prodejů PC her.

USA (NPD Techworld, rok 2003):

1. The Sims: Superstar
2. The Sims Deluxe
3. Command & Conquer: Generals
4. Warcraft III: Frozen Throne
5. The Sims: Makin' Magic
6. The Sims: Unleashed
7. Sim City 4
8. Call of Duty
9. Age of Mythology
10. Battlefield 1942

Co se týče Playstation 2, tady se nejvíce prodávaly hry Madden NFL 2004, Need for Speed: Underground, GTA: Vice City, Tony Hawk Underground a také Enter the Matrix.
zdroj: Yahoo

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.