zavřít

Nejprodávanější hry do 27.5.

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V předposledním týdnu května se v žebříčku nejprodávanějších her podle PC Data nic výrazného nezměnilo, vypadá to jako by vždy projeli první tři místa kopírákem.

První místo už delší dobu okupuje druhá edice Who Wants To Be A Milionare od Disney, na čemž má značnou zásluhu kromě podivnosti Američanů také cena, která je průměrně jen 17 dolarů. Novinkou v žebříčku je Sim City 3000 Unlimited na čtvrtém místě a comeback slaví Microsoft s další reedicí prvního dílu Motocross Madness.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.