zavřít

Necrocide: The Dead Must Die zrušen

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Je to teprve pár dní, co jsme Vám přinesli několik nových obrázků z hororové akční hry s názvem Necrocide: The Dead Must Die od NovaLogic týmu a nyní máme velice neblahou zprávu.

Už v minulosti měla tato hra veliké problémy co se jejího vývoje týče a právě v této době zdá se vše vyvrcholilo v úplné zrušení její tvorby. Potvrdilo to hned několik na sobě nezávislých zdrojů. Důvodem se stal zatím tajný nový cross-platformový projekt společnosti NovaLogic, na který se tvůrci chtějí v současné době soustředit především. Tento záhadný projekt by měl být odhalen na výstavě E3.

Necrocide: The Dead Must Die měl být akční hororovou hrou, v níž se měli jako hlavní postavy vyskytnout vampíři. Ti měli mít za úkol lovení a zničení armád ďábelských nemrtvých. Původně plánovaného vydání někdy později v tomto roce se nejspíš již nikdy nedočkáme. I když... nikdy neříkej nikdy! ;)
zdroj: Gamespot, GoneGold

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.