zavřít

NASCAR Racing 2003 je hotov

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Úplně poslední projekt ze závodní série, Nascar Racing 2003, je hotov a na cestě do obchodů celého světa.

Tam by hra měla dorazit již 4. února. Příznivci série NASCAR od Papyrusu jistě zaznamenali, že se tento týden v úterý v naší sekci demoverzí objevilo hratelné demo Nascar Racing 2003 Season obsahující dvě trati - Michigan International Speedway a Talladega Superspeedway, ve dvou herních módech - single-race a testing session.

Nascar Racing 2003 se bude moci pochlubit vylepšenou grafikou i umělou inteligencí. Prostředí i chování vozidel na tratích by mělo působit velice realisticky. Těšit se můžete na 26 závodních okruhů, přičemž budou obsaženy všechny současné tratě z Winston Cupu a jedna smyšlená.

zdroj: Worthplaying

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.