zavřít

Námořní simulátor Distant Guns hotov

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vývojářské studio Storm Eagle oznámilo, že se jeho debutový projekt s názvem Distant Guns: The Russo-Japanese War at Sea konečně dopracoval do fáze, která je označována jako GOLD, tedy, že je hotov a v prodeji bude od zítřka, 28.

července. Během několika málo dní prý bude veřejnosti poskytnuta také hratelná ukázka. Distant Guns: The Russo-Japanese War at Sea je postavena na Distant Guns 3D enginu nové generace a má být první hrou z plánované série historických bojových simulátorů. Kterou částí historie se bude zabývat, je zřejmé z názvu. Podrobnosti o tomto titulu najdete na jeho oficiálních stránkách.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.