zavřít

Na čem pracují Pharaoh Production?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O firmě Pharaoh Production (tvůrcích Fade) a jejich připravované MMORPG Dominion jsme Vás poprvé informovali někdy v listopadu minulého roku.

Že se ale Pharaoh snaží ze všech sil dokazuje i rozhovor, který redaktorům VoodooExtreme poskytl zakladatel této společnosti známý svými předchozími vydanými tituly Mordor a Demise, David Allen. Kromě již zmiňovaného Dominionu, se vývojáři zabývají také dalším titulem. Je jím také multiplayerová online hra s názvem Universe, od které si Pharaoh slibují, že se stane dalším krokem ve vývoji podobných her. Jde prý o kompletně nový projekt, se kterým se herní průmysl zatím nesetkal. Podrobnosti si však David Allen zatím nechal pro sebe.

Další připravovanou hrou, o níž jsme se toho příliš nedozvěděli, je web-based gamesa Separis. Bližší informace prý budou až v únoru.

Nejvíce informací je pravděpodobně stále o hře Dominion. Jak si můžete v naší galerii všimnout, jsou k této hře co se obrázků týče k dispozici pouze některé koncepty a také několik shotů, které dávají jakous takous představu o tom, jak bude vypadat prostředí, ve kterém se vše bude odehrávat. Zanedlouho by se prý ale měly objevit další screenshoty, které nám představí i objekty a snad už i postavičky. V sobotu byl také oficiálně vydán celkový pohled na Dominion, který i přes to, že má hra k dokončení ještě daleko a dá se předpokládat, že ještě dojde k nějakým změnám, dává o tomto zajímavém a slibném projektu ucelenou představu.
zdroj: VE

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.