zavřít

Na čem pracuje John Romero?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

John Romero známý jako spolutvůrce DOOM I/II, Quake a Daikatany si jak je známo založil v létě tohoto roku svůj vlastní tým - MonkeyStone Games.

Podle neoficiálních zdrojů Romero pod záštitou své nové firmy již pracuje na první hře nazvané "Hyperspace Delivery Boy", která by měla přinést zábavu, akci i spoustu záhad. Jak již název napovídá, děj se bude odehrávat především na palubě vesmírné lodi a na cizích planetách. Údajně by mělo jít o hru ve stylu Zelda III na SNES, ale s více hádankami. No uvidíme... Pokud se tyto informace potvrdí, jistě se bude na co tešit i když nový DOOM to zjevně nebude :)
zdroj: ShugaShack

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.