zavřít

Myth II: Green Berets gold

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Podle posledních informací je již dokončena hra Myth II: Green Berets, která, jak již název napovídá, je postavena na enginu hry Myth II, ale jinak je vše jinak.

Je to totiž týmová strategie z Vietnamu, v níž se s četou ostřílených zelených baretů vydáte osvobozovat vězně, zachraňovat sestřelené piloty či ničit nepřátelské komunikace. Green Berets by měly obsahovat deset misí, a protože je to v podstatě modifikace Mythu II, i tuto hru. Hra se navíc bude prodávat za sníženou cenu, takže podle všeho to vypadá na béčkový titul.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.