zavřít

Multiplayerová akce Battlefield 1942 hotova

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Podle specializovaného serveru GoneGold a největšího amerického onlineshopu EBGames je velice nadějná hra Battlefield 1942 od Digital Illusions a Electronic Arts dokončena a měla by se dostat na pulty obchodů kolem 12.září.

Možná nevíte, že tato týmová multiplayerová akce z prostředí druhé světové války u nás původně měla vyjít v kompletně lokalizované verzi (viz starý seznam na webu JRC), ale na náš dotaz jsme se od Cenegy dozvěděli, že od tohoto záměru bylo bohužel upuštěno a hra vyjde během září pouze s českým manuálem.

I tak je to určitě dobrá zpráva pro všechny, kteří si oblíbili víkendové multiplayer demo, ve kterém bojují živí lidé v armádě Spojenců proti Japoncům, jejichž cílem je dobýt (vyloděním na pláži nebo za pomoci letadel, záleží jen na vás) ostrůvek kdesi v Pacifiku. Podle našich zkušeností to je výborná zábava - více se dozvíte v článku od Mickey Mouse, který psal už dojmy z minulého singleplayer dema, v příštích dnech. Na GameWallpapers mají jedno pěkné pozadí do Windows s lodí z Battlefield 1942.

Update 20.8. - kolegové z německé pobočky Tiscali Games vyřešili problém s nedostatkem kvalitních serverů pro demo tím, že nahodili čtyři své stroje s touto hrou, jejichž IP adresy najdete v tomto fóru a heslo na ně je "superhurz".
zdroj: BluesNews, vlastní zpráva

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.